Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Hledáme tě! | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Hledáme tě!

 

Máš nápady? Chceš změnit prostředí kolem sebe? Rád bys žil na příjemném místě?

Tak se přestaň jen koukat, jak automobily pohlcují město a ovládají jeho život.

Občanské sdružení Cyklisté Libercka se už dál koukat nechtělo a tak se rozhodlo s tím něco udělat. Už od roku 2004 se snaží komunikovat se zastupiteli města, upozorňovat na problémy a navrhovat jejich řešení. Za tímto účelem jsou pravidelně do roka organizovány cyklojízdy a v posledních dvou letech organizována kampaň Do práce na kole. Cyklisté Liberecka se tak dostali do povědomí občanů a zástupci měst je začaly brát jako rovnocenné partnery.

Jsme zapojováni do zajímavých projektů a dveře ke spolupráci se sousedními zeměmi máme také otevřené.

Bohužel čím dál tím více lidí jen rádo mluví o tom, jak by se co dalo dělat a nadávají na to co je, místo toho aby něco opravdu udělali. A tak se stalo, že řady aktivních lidí prořídly a není, kdo by uspořádal cyklojízdu, pomohl s přípravou kampaní nebo přišel s novými nápady.

Z tohoto důvodu nebylo do poslední chvíle jasné, zdali poprvé za historii nezrušíme Libercem na kole a velký otazník visí také nad kampaní Do práce na kole a dalšími projekty.

Proto se obracíme právě na Tebe. Máš-li alespoň trochu energie měnit prostředí kolem sebe, přiložit ruku k dílu nebo se podělit o své nápady, znalosti a zkušenosti, přijeď na úterní cyklojízdu a zůstaň s námi posedět v Atelieru na Pražské ulici.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžeš telefonicky obrátit na Pavla Matějku 732 551 200 nebo napsat na mail cyklisteliberecka@gmail.com

Činnost v o.s. nevyžaduje žádné pravidelné poplatky, není potřeba mít trvalé bydliště v Liberci, podmínkou není ani býti sportovcem cyklistou. Důležité je pouze nadšení a chuť něco dělat pro prostředí ve kterém žiješ.

Těšíme se na shledanou!