Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Pojeďte s námi Libercem na kole | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Pojeďte s námi Libercem na kole

22. září v 17 hodin vyjede od radnice do libereckých ulic cyklojízda pořádána u příležitosti Evropského týdne mobility a Dne bez aut.

Přijeďte ukázat, že v Liberci žijí lidé jezdící na kole a chtějí lepší infrastrukturu pro cyklistickou dopravu. Přijeďme ukázat všem politikům a úředníkům, že podporu cyklodopravy není možné mít pouze ve volebních programech.

Přijeďme připomenout politických subjektů v liberci, že měli podporu cyklodopravy ve svých volebních programech, ale realizace předvolebních slibů jsme se zatím nedočkali.

Připravená trasa má asi 8 Km s možností zkrácení na cca 5 km (můžete si odpočinout u přehrady a na druhé straně hráze se opět přidat)

Chceme především změny na konkrétních místech:

1) Spojení na cyklostezku u Nisy z centra podél ulice Sokolovské (v úseku podchod, cyklostezka)

2) Vyznačenění cyklobousměrky v Ul revoluční a Moskevské (od cyklopruhů v ulici Barvířská v ulici Revoluční a Moskevské - zajistit tak průjezdnost z dolního centra na náměstí E. Beneše )

3) Infrastruktura pro cyklisty (cyklopruhy) v ul. M. Horákové (v úseku Teplárna - Poštovní náměstí)

 

Přiďte řici svůj názor. Ukažme, že chceme Liberec také pro cyklisty. Cyklojízda jste vy a vaši přátelé.

 

Předpokládaná trasa cyklojízdy