Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Vyhlásíme vítěze kampaně Do práce na kole 2017 | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Vyhlásíme vítěze kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhne na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci.

Letos se do soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 391 účastníků rozdělených do více než 100 týmů. Celkem v ČR něco přes 12 tisíc účastníků. V rámci kampaně proběhly akce Jarní cyklojízda , Kafe na triko v Cafe Poem a La Kavárně, Věž na triko a Zmrzlina na triko. V rámci akce také probíhají úterní podvečerní vyjížďky za poznáním Liberce a okolí. 

Hlavní cenou soutěže pro týmy jsou letos medaile vyrobené a darované Společností Preciosa. Dále výherci obdrží odměny od Sport Bronec, RedEight Bike, Pivovar Svijany, sýrárny La Formargeria, Pražírny kávy Ape Křižany, poukázky na zapůjčení lodí od SunDisk Malá Skála, knihy o historii Jízdního kola. Všichni účastníci kampaně ketří najeli více než 66% cest do práce na kole během měsíce května budou zařazeni do slosování o skládací kolo od firmy ELBIKES.CZ.

Po slavnostním předání cen se přesuneme do blízkého cyklopřátelského podniku na společné posezení.

Časový harmonogram
16:30 -17:00 Registrace účastníků pro slosování
17:00 - 17:45
- Vyhlášení Cyklozaměstnavatele Liberecka a Jablonecka
- Vyhlášení vítězů a předání cen za Výkonnost
- Losování a předání cen za pravidelnost týmů
- Losování a předání cen za pravidelnost jednotlivců
Od 18:00 Společné posezení v Cafe Poem (každý účastník 2 nápoje zdarma)

Děkujeme Vám za hojnou účast v soutěži a těšíme se na Vás na závěrečné akci.

Akce podpořil finančně Liberecký kraj a město Liberec