Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Zimní cyklojízda 18.1.2014 | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Zimní cyklojízda 18.1.2014

Touto dobou bývají města Libereckého kraje většinou zasypána sněhem. Letošní zima se však dosti liší od těch předchozích, ne ale množstvím sněhu, ten ještě napadne! Liší se především tím, že se poprvé pojede zimní cyklojízda, abychom rozprášili domněnky o tom, že cyklisté hibernují.

Přichystejte si svá kola na sobotní odpoledne 18. ledna a sejdeme se v 14:00 na hrázi Harcovské přehrady. Tam už budou čekat kluci z Hradce Králové, kteří si postavili originální cyklopluh. Všichni dobře víme, že v závějích se na kole moc jezdit nedá a tak vyzkoušíme (pokud napadne) jak to funguje a jestli by ta naše městečka taky něco takového nepotřebovala.

Jakmile bude odzkoušeno, přesuneme se společně a kolmo přímo na promítání filmu, které proběhne v 15:30Kavárně v zahradě. Uvidíte dokument o začátcích sdružení Auto*Mat což je stylově různorodý film, kombinující žánr dokumentu, animace, hudebního klipu a home videa. Časosběrný princip vyprávění je rozšířen provokujícími situacemi a osobním vyprávěním.

Po promítání bude následovat debata s hostem Danielem Mourkem (vice-prezident Evropské cyklistické federace; zástupce Nadace Partnerství), který je jednou z postav v dokumentu.

Hlavně se nezapomeňte pořádně cyklisticky vyparádit, neboť ten kdo bude nejvíce chic vyhraje pěknou cenu.

Těšíme se na Vás

 

 

 

Přílohy: