Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Jak dopadlo Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci

V pátek 7.června proběhlo na liberecké přehradě vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci. 

více...

Letos nás Do práce na kole jezdí zase o něco více

Kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci se letos účastní rekordní počet lidí. Do soutěže se v květnu zapojilo 450 účastníků z několika desítek firem, úřadů, škol a dalších institucí.

více...

Tradiční vyjížďky Libercem

Oficiálně první letošní úterní (16.4.2019) poznávací cyklovyjížďka Libercem a blízkým okolím. Pokud chcete poznat Liberec a okolí ze sedla kola v pohodovém tempu v malé skupině lidí, tak vždy v úterý dorazte v 17:00-17-05 před Libereckou radnici. Trasa dle dohody na místě, téma bude zároveň DPNK 2019 a jeho propagace. 

více...

Zahajovací dubnová cyklojízda Libercem

Zveme Vás na cyklojízdu, která se uskuteční ve čtvrtek 25.4. Sraz v 17:00 hodin před radnicí. Délka trasy cca 6-10 km kolem centra města, bude upřesněna podle aktuální dopravní situace ve městě. Cyklojízda se koná na podporu cyklistické dopravy v Liberci a okolí. Zároveň je zahajovací jízdou pro letošní ročník Do práce a Do školy na kole 2019. Cyklojízda jste vy a vaši známí, proto bez Vás cyklojída nebude. Chceme upozornit na to, že i obyvatelé Liberce chtějí využívat kolo k cestám za prací, do školy i rekreací. Chceme bezpečnější město pro nás, naše rodiče i naše děti. Před volbami jsme dostali od většny stran slib, že udělají Liberec pro cyklisty přívětivější. Přijeďte předvolební sliby politikům po roce opět připomenout. V rámci akce budou probrána aktuálně řešená témata cyklodopravy v Liberci, další podněty, připomínky a nápady jsou vítány.

více...

DPNK 2019

Prvním březnovým dnem startují registrace do kampaně Do práce na kole 2019. Samotná soutěž trvá celý měsíc květen. Dejte se dohromady s kolegy v práci, vytvořte tým a zůčastněte se. Jako jednotlivec, OSVČ nebo student se můžete účastnit také. Do práce a od letošního ročníku i do školy můžete v rámci akce dojíždět na kole, koloběžce, běhat či chodit. Cílem kampaně je podpořit zdravý způsob dopravy po městě vlastní silou a to nejen v průběhu května. 

více...

Žádost o obnovení možnosti legální jízdy na kole oběma směry v ulicích Moskevská, Okružní, Barvířská a v části Soukenného náměstí

Možná jste si také všimli, že byla zrušena cykloobousměrka v ul Moskevské. Požádali jsme dopisem pana primátora  Zámečníka o obnovu cykloobousměrky. S textem se můžete seznámit níže.

více...

Cyklojízda - Libercem na kole je opět tady

Cyklojízda na podporu cylistické dopravy vyrazí ve čtvrtek  20.9.2018 v 17:05 z náměstí Dr. E. Beneše (od PLAZY) v Liberci na asi 7 kilometrový okruh kolem centra města.

více...

Úterní podvečerní cyklovyjížďky

Každé úterý v podvečer vyrážíme od jara do podzimu na poznávací cyklovyjížďky Libercem a okolím. Pokud chcete poznat Liberec a okolí ze sedla kola v pohodovém tempu v malé skupince lidí, tak vždy v úterý dorazte v 17:05 před Libereckou radnici. Poznejte neznámé kouty Liberce a okolí, projeďte nové cesty, pokochejte se výhledy na Jizerky, Ještěd či naše město.

více...

Vítězové Do práce na kole 2018 jsou tady

Ve čtvrtek 7.6. proběhlo na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2018 v Liberci a Jablonci. Následně se účastníci přesunuli k Nise na zahrádku Klubu Stamina, kde proběhl závěrečný večírek pro účastníky.

více...

Do práce na kole nás jezdí zase více

Kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci se letos účastní rekordní počet lidí. Do soutěže se v květnu zapojilo 420 účastníků z několika desítek firem, úřadů, škol a dalších institucí.

více...

1 2 3 4 5 6