Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Archiv aktualit | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

FOTKY z předávání cen - DPNK

http://jakubkubicek1.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_DPNK/

více...

Vyhlásíme vítěze kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhne na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci.

více...

Jarní cyklojízda zahájila kampaň Do práce na kole

Tradiční jarní cyklojízda projela ve čtvrtek 20. dubna Libercem a zahájila tak kampaň Do práce na kole v Liberci a Jablonci nad Nisou. Přes padesát odvážlivců neodradilo ani chladné počasí a vyhrožování meteorologů sněhovými vánicemi. 

více...

Jarní cyklojízda Libercem se blíží

Tradiční velká jarní cyklojízda v předvečer Dne Země zahájí kampaň Do práce na kole 2017. Oslavíme společně příchod jara a projedeme se rozkvétajícím Libercem až do Vratislavic. Nazdobte sebe a svá kola, vezměte s sebou své blízké a dorazte. Pojedeme hromadně volným tempem ulicemi města trasu o délce asi 6 km. Návrat je možný hromadně nebo individuálně.

více...

Připravujeme kampaň „Do práce na kole 2017“

Další ročník kampaně se pozvolna rozjíždí. Kampaň po roční přestávce opět organizuje na Liberecku a Jablonecku spolek Cyklisté Liberecka.

více...

Libercem na kole 2016 úspěšně za námi

Ve čtvrtek 22. září u příležitosti Evropského týdne mobility proběhla již tradiční akce Libercem na kole. Cyklojízdy se zúčastnilo něco málo přes sto cyklistů, kteří chtěli upozornit na nedostatečnou cyklistickou infrastrukturu v Liberci.

více...

Podzimní cyklojízda se blíží - Libercem na kole 2016

Cyklojízda na podporu cyklistické dopravy v Liberci a okolí. Cyklojízda jste vy a vaši známí, proto bez Vás cyklojída nebude. Cyklojízda proběhne ve čtvrtek 22. září, sraz je v 17:00 mezi Radnicí a Plazou. Nazdobte sebe a svá kola a dorazte.

více...

Reakce na článek pana redaktora Jana Šebelky „Cyklorájem Liberec nikdy nebude aneb Jděte už s těma cyklostezkama…“

Na Našem Liberci jsem si přečetl článek pana redaktora Jana Šebelky, kde zmiňuje náš spolek Cyklisté Liberecka i mne. Rozhodl jsem se jej okomentovat a představit náš pohled na používání kola v Liberci. Pan Šebela ve svém článku „Cyklorájem Liberec nikdy nebude aneb Jděte už s těma cyklostezkama…“ například uvádí:

více...

Trasy proběhlých úterních cyklovyjížděk

Každé úterý se v 17:05 koná vyjížďka po Liberci a blízkém okolí. Na každé vyjížďce můžete objevit současnost i historii Liberce a jeho cest. Pokud by jste po  trasách úterních vyjížděk rádi vyrazili, přídáváme odkazy na trasy uskutečněných vyjížděk.

více...

Úterní cyklovyjížďky

Chtěli byste poznat vhodné cesty a pěšiny pro kolo v Liberci a blízkém okolí? Přidejte se k nám na úterní podvečerní vyjížďky.

více...

1 2 3 4 5 6 7