Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Archiv aktualit | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Už pět tisíc lidí se přihlásilo ke kampani Do práce na kole

Už přes pět tisíc lidí se zapsalo do soutěže Do práce na kole na webu www.dopracenakole.net a budou jezdit celý květen pravidelně na bicyklu. Protože je o soutěž velký zájem a na 1. května vychází státní svátek, bude registrace prodloužena až do nedělní půlnoci. „Protože jsme se doslechli od mnoha soutěžících, že odjedou na prodloužený víkend, posunuli jsme začátek na pondělí 5. května. Dáme tím možnost posledním zájemcům zapojit se do této populární akce,“ říká Lukáš Eršil, manažer kampaně z organizace Auto*Mat.

více...

Rada města schválila zrušení části pěší zóny

Rada města Liberce rozhodla o zrušení pěší zóny v Revoluční ulici. Zatím otevře autům Revoluční ulici pouze na zkoušku. Mezi hlavní důvody proč přistoupit ke zrušení pěší zóny v této ulici udává svízelnou dopravní situaci v křižovatce Rumunská x Moskevská a celého okolí dopravního terminálu. Druhým udávaným důvodem jsou snižující se tržby obchodníků a krachující obchody nejen v Revoluční ulici. S rušením pěších zón v Liberci Občanské sdružení Cyklisté Liberecka zásadně nesouhlasí.

více...

Známkování cyklopolitiky

Známkování cyklopolitiky není kompasem pro nerozhodnuté voliče před volbami, jak se mnozí mylně domnívají. Vybírat stranu podle jednoho často opomíjeného parametru je bláhové. Stejně tak není cílem preferovat jednu stranu, ale měřit všem stranám stejně.

více...

Carsharing v Liberci - novinky

Už více než půl roku je v Liberci v provozu služba carsharing. Liberec je po Brnu druhé město v ČR, kde takový systém funguje. V Praze je v provozu stejný systém se 2 auty od loňského července. Přibylo pár nových klientů a v letošním roce očekáváme v Liberci další auto.

více...

Zimní cyklojízda 18.1.2014

Touto dobou bývají města Libereckého kraje většinou zasypána sněhem. Letošní zima se však dosti liší od těch předchozích, ne ale množstvím sněhu, ten ještě napadne! Liší se především tím, že se poprvé pojede zimní cyklojízda, abychom rozprášili domněnky o tom, že cyklisté hibernují.

více...

PF 2014

Přejeme Vám krásný nový cyklistický rok!

více...

Cyklojízda - Libercem na kole

Podzim na sebe nenechal dlouho čekat a projevil se v celé své síle. Jen co nastoupil, začalo pršet a ranní teploty klesaly k nule. A přesně v takovém pošmourném počasí se konala naše tradiční cyklojízda Libercem na kole.

více...

Hledáme tě!

 

více...

Cyklisté Liberecka s novou tváří

Tak jako je pro spousty dětí dnešek "prvním" dnem, tak je jím i pro náš web. A stejně tak jako se děti budou stále zdokonalovat, budou se i naše stránky stále doplňovat a vyvíjet. Určitě při prvním brouzdání narazíte na měnší mezery v obsahu, ale věřte, že se budeme snažit udělat co nejvíc pro to, aby byly brzy vyplněny. Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo pokud vám na stránkách něco chybí tak neváhejte a napište nám to. Jsme rádi za každou zpětnou reakci :)

více...

Car Sharing už i v Liberci

V Liberci mohou lidé od 20. dubna využívat sdílený automobil v systému car sharingu. Liberec se tak po Brně stal druhým českým městem, kde lze tuto službu najít. Provozovatel „Autonapůl“ v Brně provozuje vozový park 12 automobilů pro více než 70klientů, v Liberci je nově pro zájemce vyhrazen vůz Škoda Octavia kombi.

více...

1 2 3 4 5 6 7